Niezależnie od metrażu możesz korzystać z najdoskonalszych systemów domu inteligentnego na świecie. Systemy inteligentnego domu umożliwiają zdalne sterowanie za pomocą tabletu, telefonu czy komputera praktycznie dowolnym urządzeniem elektrycznym. Centralka i miniaturowe moduły pomogą Ci zarządzać najważniejszymi funkcjami domu. Pozwolą kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, alarm, rolety, drzwi, okna, systemy nawadniania roślin i wiele innych. Co ważne, możesz monitorować dom i wydawać polecenia z dowolnego miejsca na Ziemi – wystarczy dostęp do Internetu.

Inteligentne instalacje wykonuje się w dwóch technologiach, przewodowo i bezprzewodowo. Instalacja bezprzewodowa jest bezinwazyjna – nie wymaga remontów ani kucia ścian. System przewodowy wymaga ułożenia przewodów (idealny dla nowych budynków), ale za to działa bardzie bezawaryjnie i jest całkowicie odporny na utratę zasięgu przez urządzenia wykonawcze. Systemy inteligentne pozwalają na integrację z wieloma urządzeniami innych producentów. Modułowa struktura umożliwia stopniową rozbudowę dopasowaną od potrzeb.

Oferujemy montaż dwóch rodzajów systemu inteligentnego domu:

  • Dedykowany system inteligentnego domu CONTROL 4 – System stworzony od podstaw jako dedykowane rozwiązanie inteligentnego domu mocno rozbudowanymi funkcjonalnościami i możliwościami integracji.
  • System alarmowy z funkcjami inteligentnego domu Satel INTEGRA – Profesjonalny system alarmowy który został rozbudowany o funkcje inteligentnego domu.