Inteligentny system alarmowy do domu, ekonomiczny dom i całodobowa ochrona połączone w jednym systemie Satel Integra.

System Satel Integra jest to centrala alarmowa, która łączy w sobie możliwość sterowania różnymi urządzeniami elektronicznymi, za pomocą dotykowego wyświetlacza czy aplikacji na telefon.
Decydując się na instalację domowej centrali alarmowej, to Ty decydujesz jakie zabezpieczenia oraz udogodnienia, zostaną wprowadzone do Twojego domu. Ważną cechą Systemu Satel Integra, jest możliwość podziału obiektu na strefy, dzięki czemu nie ma znaczenia, jak duży jest Twój dom. System ten sprawdzi się na każdym obszarze.

Funkcjonalność systemu Satel Integra

Centrala alarmowa Integra ma wbudowane funkcje inteligentnego budynku:

  • Sterowanie roletami,
  • Sterowanie oświetleniem,
  • Sterowanie ogrzewaniem,
  • Sterowanie bramą wjazdową lub garażową czy furtką
  • Automatyczne sterowanie roletami, markizami czy żaluzjami
  • oraz wiele innych możliwości.

Komfort i wygoda

Wygoda sterowania nimi za pomocą jednego guzika bez konieczności wstawania z fotela oraz wysoka estetyka wnętrza, bez widocznych zewnętrznych mechanizmów, sznurków czy taśm.

Automatyczne sterowanie oświetleniem dzięki systemowi Satel Integra, będzie o wiele wygodniejsze od tradycyjnych włączników. Zintegrowany system inteligentnego domu pozwoli na uruchamianie, sterowanie natężeniem oraz wyłączanie światła za pomocą pilota.

Automatyczne otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej czy garażowej oraz furtki. Zdalne otwieranie bramy, tuż przed Twoim przyjazdem czy też automatyczne uruchomienie oświetlenia podjazdu lub garażu. Specjalne czujniki zintegrowane z Satel Integra otworzą za Ciebie bramę, umożliwiając Ci wjazd, po czym zamkną ją chwilę później, uniemożliwiając wejście na teren posesji nieproszonym gościom. Możliwość zdalnego otwarcia furtki i umożliwienia wejścia na Twój teren kurierowi czy gościom, którzy zawitali w Twoich progach, nim zdążyłeś wrócić do domu. Po wciśnięciu guzika domofonu system może spowodować automatyczne przekierowanie połączenia np. na Twój telefon. Dzięki czemu jesteś w stanie otworzyć furkę zdalnie. Dodatkowym atutem jest to, że nikt nie zauważy czy jesteś obecny w domu, czy Cię w nim nie ma.

Bezpieczny dom ze zwierzętami, to system alarmowy odporny na psy i koty. Satel ma w swojej ofercie czujki odporne na zwierzęta. Zastosowanie czujników odpornych na zwierzęta pozwala na swobodne przemieszczanie się Twojego czworonoga po budynku, jednocześnie nie powodując fałszywych alarmów. Twój zwierzak bawi się w spokoju, a Ty jesteś pewny, że dom nadal jest bezpieczny.

Sterowanie ogrzewaniem. Automatyczne ustawienie ogrzewania, pozwoli na dobranie najbardziej komfortowej dla Ciebie temperatury wewnątrz domu. Zarządzanie ogrzewaniem pozwala Ci dostosować temperaturę wewnątrz pomieszczeń, według Twoich potrzeb i upodobań. Wolisz, kiedy temperatura w salonie jest nieco wyższa, w sypialni zaś preferujesz kilka stopni niższą? To żaden problem! System dostosuje się idealnie pod Twoje potrzeby.

Bezpieczeństwo nocą. Dodatkowo domowy system alarmowy, przy pomocy specjalnych czujek będzie strzegł bezpieczeństwa Twojego domu i posesji. Możesz spać spokojnie, gdy nad Twoim bezpieczeństwem czuwa System Satel Integra! Czujniki zaalarmują Cię, jeśli wykryją jakieś nieprawidłowości: gaz usypiający, intruza, ogień, zalanie, zbyt wysokie stężenie gazu lub czadu. Domowa centrala alarmowa Satel Integra to wybór, odpowiednio dobranych urządzeń, dopasowanych do Twoich potrzeb!